Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

First Minute léto 2019 - zľava za skorý nákup

Leto a dovolenka 2019 nie je tak ďaleko, ako sa môže zdať. Vyberte si starostlivo už teraz z viac ako 300 letných katalógov. Či už First Minute dovolenku v exotike, alebo pri mori v Európe. Ponuka je momentálne najširšie a ceny najpriaznivejšie. Dáte prednosť First Minute Bulharsku alebo napríklad Egyptu?

First Minute 2019 zájazdy - letná dovolenka 2019 pri mori

Čierna Hora Čierna Hora (3 135 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 21 °C Teplota vody: 16 °C 38 EUR
Albánsko Albánsko (341 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 20 °C Teplota vody: 16 °C 198 EUR
Kapverdské ostrovy Kapverdské ostrovy (1 972 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota vody: 24 °C 970 EUR
Madeira Madeira (4 665 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 22 °C Teplota vody: 19 °C 434 EUR
Maroko Maroko (1 079 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 22 °C Teplota vody: 19 °C 437 EUR
Malta Malta (2 548 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 24 °C Teplota vody: 19 °C 324 EUR
Slovinsko Slovinsko (9 979 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 19 °C Teplota vody: 16 °C 84 EUR

First Minute zájazdy – zľava za včasné objednanie!

First Minute 2019 zájazdy na Invia

Len First Minute dovolenka 2019 bez rizika

Pokiaľ si vyberiete zájazd z kategórie first minute, uskutočníte dovolenku s výraznou zľavou oproti bežnej cene. Na Invia nájdete zájazdy len od poistených a preverených cestovných kancelárií. Dovolenku predávame za rovnaké cenové podmienky ako u CK, ktoré zájazdy uskutočňujú. Platiť možete bankovým prevodom alebo v hotovosti na naších pobočkách alebo na pobočkách ktorejkoľvek banky.

Prehľadné a pravidelne aktualizované ponuky zájazdov do celého sveta

Ponuka first minute na Invia je pravidelne aktualizovaná. Na jednom mieste máte možnosť vyberať z first minute zájazdov desiatok cestovných kancelárií do celého sveta v jednotnej a zrozumiteľnej forme.

Ponuka zájazdov od Invia zdarma na Váš email

Nechajte si zasielať ponuky zájazdov Invia v prehladnej forme. Sami si možete zvoliť, aká ponuka Vám bude zasielaná vrátane termínu a časového obdobia, kedy budete newsletter dostávať. Nebudete obťažovaný ponukou nechcených zájazdov do destinácií, o ktoré nemáte záujem.d Do Invia newsletteru sa možete registrovať tu >>

Ďalšie služby Invia

Invia neponúka len zájazdy (first minute, last minute, dovolenka z katalógu) od desiatok renomovaných, preverených a poistených cestovných kancelárií. Na Invia nájdete i napríklad databázy nezávislých recenzií hotelov, informácie o destináciach z celého sveta a ďalšie služby.

Potrebujete poradiť?

Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220

Hľadáme špecialistu len pre vás.

Za chvíľu sa s vami spojí priamo náš špecialista.

Okamžite zavoláme späť.