Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

First Minute do konca februára až 30 % zľava!

Dovolenka nie je až tak ďaleko, ako sa môže zdať. Vyberte si starostlivo už teraz z viac ako 300 katalógov. Či už First Minute dovolenku v exotike, alebo pri mori v Európe. Ponuka je momentálne najširšia a ceny sú najpriaznivejšie. Láka vás viac Turecko, Egypt alebo Tunisko?

First Minute zájazdy - letná dovolenka 2020 pri mori

Rusko Rusko (75 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 8 °C Teplota vody: 2 °C 552 EUR
Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (298 827 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota vody: 22 °C 514 EUR
Čierna Hora Čierna Hora (26 219 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 15 °C Teplota vody: 14 °C 42 EUR
Francúzsko Francúzsko (282 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 19 °C Teplota vody: 14 °C 95 EUR
Česká republika Česká republika (15 361 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 7 °C 19 EUR
Slovensko Slovensko (72 043 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 7 °C 20 EUR
Malta Malta (2 856 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 18 °C Teplota vody: 16 °C 339 EUR
Albánsko Albánsko (1 131 termínov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 23 °C Teplota vody: 18 °C 186 EUR

First Minute zájazdy – zľava za včasné objednanie!

First Minute 2020 zájazdy na Invia

Len First Minute dovolenka 2020 bez rizika

Pokiaľ si vyberiete zájazd z kategórie first minute, uskutočníte dovolenku s výraznou zľavou oproti bežnej cene. Na Invia nájdete zájazdy len od poistených a preverených cestovných kancelárií. Dovolenku predávame za rovnaké cenové podmienky ako u CK, ktoré zájazdy uskutočňujú. Platiť možete bankovým prevodom alebo v hotovosti na naších pobočkách alebo na pobočkách ktorejkoľvek banky.

Prehľadné a pravidelne aktualizované ponuky zájazdov do celého sveta

Ponuka first minute na Invia je pravidelne aktualizovaná. Na jednom mieste máte možnosť vyberať z first minute zájazdov desiatok cestovných kancelárií do celého sveta v jednotnej a zrozumiteľnej forme.

Ponuka zájazdov od Invia zdarma na Váš email

Nechajte si zasielať ponuky zájazdov Invia v prehladnej forme. Sami si možete zvoliť, aká ponuka Vám bude zasielaná vrátane termínu a časového obdobia, kedy budete newsletter dostávať. Nebudete obťažovaný ponukou nechcených zájazdov do destinácií, o ktoré nemáte záujem.d Do Invia newsletteru sa možete registrovať tu >>

Ďalšie služby Invia

Invia neponúka len zájazdy (first minute, last minute, dovolenka z katalógu) od desiatok renomovaných, preverených a poistených cestovných kancelárií. Na Invia nájdete i napríklad databázy nezávislých recenzií hotelov, informácie o destináciach z celého sveta a ďalšie služby.

Potrebujete poradiť?

Časté otázky | Volajte Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220