Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

First Minute Bulharsko

Naplánujte si už teraz dokonalú dovolenku v Bulharsku. Vďaka cenovo priaznivým first minute zájazdom si budete môcť v pokoji vybrať to najlepšie miesto, trebárs slávne Slnečné pobrežie, pokojné Djuni, starobylý Nesebar alebo atraktívny Obzor. Vydajte sa za gréckymi chrámami, rímskymi kúpeľmi, širokými plážami a krásnou prírodou.

Najlepšie hodnotené hotely v Bulharsku

Zobraziť ďalšie hotely

Prečo vybrať Nesebar

Nesebar

Starobylé mesto má asi 40 kostolov, vrátane pozostatkov kostola sv. Sofie.

Počasie tento mesiac: Teplota vzduchu: 7 °C Teplota vody: 9 °C

Doba letu z Bratislavy: 02:45

zájazdy od 254 EUR

Ako vybrať ideálny hotel?

Bulharsko zdobia atraktívne prírodné lokality a bohaté kultúrne dedičstvo. Dovolenku vám spestrí prehliadka pamiatok, posedenie vo vinárni alebo návšteva diskotéky. Veľkým lákadlom sú malebné pláže a široký výber vodných športov. Obľúbené hotely môžu byť rýchle vypredané, rezervujte si preto first minute Bulharsko čo najskôr.

Mapa Bulharska

Mapa Bulharska Zobrazit' na mape

Počasie Bulharska

V severnej časti Bulharska panuje mierne kontinentálne podnebie s horúcimi suchými letami a studenými vlhkými zimami. Na juhu a na pobreží Čierneho mora vládne stredomorská klíma. Na zrážky je najbohatším obdobím jar. Voda pri brehoch Bulharska sa rýchlo ohrieva a pozvoľna ochladzuje, čo ocenia milovníci vodných radovánok.

Aktuálne

Počas dňa 8 °C
v noci 6 °C

Teplota vody

9 °C

Predpoveď počasia na nasledujúce dni

 • Zajtra

  14 °C
  3 °C

 • Sobota

  8 °C
  7 °C

 • Nedeľa

  8 °C
  4 °C

 • Pondelok

  12 °C
  3 °C

Získajte inšpiráciu na našom blogu

Potrebujete poradiť?

Časté otázky | Volajte Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220