Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

First Minute Maroko

Maroko poskytne ideálnu dovolenku každému, kto túži tráviť čas v moderných letoviskách na brehu mora, prechádzať sa po zlatistých plážach, rušných trhoviskách a hradbami obohnaných mestách, v ktorých ako by sa zastavil čas. Vydajte sa prostredníctvom first minute zájazdu do pôsobivého Agádíru, príjemnej Saidie alebo slávnej Casablancy.

Najlepšie hodnotené hotely v Maroku

Zobraziť ďalšie hotely

Aká lokalita by sa vám najviac páčila?

Saidia

Prímorské letovisko ponúka hotely, golfové ihriská a množstvo aktivít pre voľný čas.

Počasie tento mesiac : Teplota vzduchu: 17 °C Teplota vody: 16 °C

Doba letu z Bratislavy : 04:00

zájazdy od 653 EUR

Agadir

Mesto v juhozápadnom Maroku so širokými ulicami a kaviarňami v európskom štýle.

Počasie tento mesiac : Teplota vzduchu: 23 °C Teplota vody: 17 °C

Doba letu z Bratislavy : 04:00

zájazdy od 445 EUR

Ako vybrať ideálny hotel?

Do Maroka jazdí stále viac turistov, a to nielen za horúcim slnkom a plážami vhodnými pre deti. Krajina vzbudzuje záujem pohorím Atlas, pozostatkami starovekého mesta Volubilis, kaviarňami ponúkajúcimi mätový čaj a kvalitnými hotelmi. Tie najobľúbenejšie môžu byť skoro vypredané. Predídete tomu rezerváciou first minute zájazdu.

Mapa Maroka

Mapa Maroka Zobrazit' na mape

Počasie v Maroku

Počasie v Maroku ovplyvňuje Stredozemné more a pohorie Atlas. Čím viac budete postupovať na juh a do vnútrozemia, tým budú teploty vyššie. Dažďové zrážky sú obvyklé predovšetkým v zime, k väčším dochádza v okolí pohoria Ríf. Najvhodnejším obdobím pre dovolenku je leto, avšak nie úplne na juhu, kde bývajú naozaj extrémne horúčavy.

Aktuálne

Počas dňa 19 °C
v noci 14 °C

Teplota vody

17 °C

Predpoveď počasia na nasledujúce dni

 • Zajtra

  19 °C
  13 °C

 • Sobota

  20 °C
  14 °C

 • Nedeľa

  20 °C
  14 °C

 • Pondelok

  19 °C
  14 °C

Získajte inšpiráciu na našom blogu

Potrebujete poradiť?

Časté otázky | Volajte Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220