Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

First Minute Omán

S first minute ponukou zájazdov do Ománu sa môžete podívať do hlavného mesta Maskatu so starobylým obchodným prístavom a historickými mešitami alebo do Sálaly, ktorú ľudia vyhľadávajú hlavne kvôli príjemnému počasiu a nádherným plážam. Omán s kvalitnými službami a novými hotelmi víta cestovateľov z celého sveta. Pridajte sa k nim.

Najlepšie hodnotené hotely v Ománu

Zobraziť ďalšie hotely

Aká lokalita by sa vám najviac páčila?

Muscat

Hlavné mesto s veľkolepým operným domom, sultánovým palácom Al Alam a mešitou.

Počasie tento mesiac : Teplota vzduchu: 25 °C Teplota vody: 24 °C

Doba letu z Bratislavy : 08:00

zájazdy od 925 EUR

Salalah

Významný prístav a vyhľadávané turistické centrum, kde sa koná festival Charíf.

Počasie tento mesiac : Teplota vzduchu: 27 °C Teplota vody: 25 °C

Doba letu z Bratislavy : 08:00

zájazdy od 843 EUR

Ako vybrať ideálny hotel?

Prijmite naše pozvanie do krajiny s úžasnou orientálnou atmosférou. V Ománe môžete tráviť čas trebárs horskou turistikou. Nezabudnuteľná je cesta Hadím kaňonom. Od júna do septembra nastáva najlepší čas pre vodné športy, napr. surfovanie alebo plavbu na plachetnici. Rezervujte si first minute Omán s výhodnou zľavou.

Mapa Ománu

Mapa Ománu Zobrazit' na mape

Počasie v Ománe

V Ománu možno očakávať rozmanité počasie – pri pobreží horúce a vlhké, vo vnútrozemí suché a s vysokými teplotami prekonávajúcimi aj 50 °C. Pri mori nebýva výnimkou ani 40 °C. Od júla do augusta je monzúnové obdobie s vysokou vlhkosťou vzduchu, ktorá však býva vysoká celý rok. Navštívte Omán od októbra do mája.

Aktuálne

Počas dňa 26 °C
v noci 20 °C

Teplota vody

24 °C

Predpoveď počasia na nasledujúce dni

 • Zajtra

  25 °C
  22 °C

 • Streda

  25 °C
  21 °C

 • Štvrtok

  25 °C
  21 °C

 • Piatok

  26 °C
  21 °C

Získajte inšpiráciu na našom blogu

Potrebujete poradiť?

Časté otázky | Volajte Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220