Invia sleduje Vaše správanie na webe, vykonáva personalizáciu obsahu a zobrazuje Vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo "Rozumiem" alebo kamkoľvek mimo tohto oznámenia bez zmeny nastavenia vnímame ako udelenie súhlasu s využívaním cookies a odovzdaním údajov o Vašom správaní na webe reklamným a sociálnym sieťam pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu, cookies a odovzdávanie môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia. Zistiť viac informácií o ochrane súkromia.

Rozumiem

First Minute Portugalsko

Pestrá škála first minute zájazdov do Portugalska môže okrem okúzľujúcej Madeiry ponúknuť pamiatky Lisabonu, Porta, Bragy či Sintry. Záujem vzbudzujú aj krásne pláže, romantické zálivy a tradičné dedinky južného regiónu Algarve. Vyberte si medzi prvými z najlepších hotelov vďaka včasnej rezervácii first minute dovolenky v Portugalsku.

Najlepšie hodnotené hotely v Portugalsku

Zobraziť ďalšie hotely

Aká lokalita by sa vám najviac páčila?

Algarve

Hlavná turistická oblasť na juhu s malebnými plážami a skvelou kuchyňou.

Počasie tento mesiac : Teplota vzduchu: 16 °C Teplota vody: 17 °C

Doba letu z Bratislavy : 03:20

zájazdy od 61 EUR

Lisabon

V Lisabone zaujme hrad sv. Juraja, katedrála Sé, štvrť Belém a múzeum umenia.

Počasie tento mesiac : Teplota vzduchu: 15 °C Teplota vody: 16 °C

Doba letu z Bratislavy : 03:20

zájazdy od 81 EUR

Ako vybrať ideálny hotel?

Jednou z obľúbených aktivít v Portugalsku je Jeep Safari, rozšírené po celej oblasti Algarve. Vyberať možno z jednodenných aj dlhších výletov v kombinácii s raftingom. Kto sa nebojí výšok, môže skúsiť lietanie balónom. Ak chcete radšej v pokoji poznávať krásy vidieka, vyjdite si na bicykli. First minute Portugalsko má niečo pre každého.

Mapa Portugalska

Mapa Portugalska Zobrazit' na mape

Počasie v Portugalsku

Portugalské počasie ovplyvňuje Golfský prúd, Atlantický oceán a Stredozemné more. V pobrežných oblastiach je stabilnejšie než vo vnútrozemí. Vplyv Golfského prúdu sa najviac prejavuje v provincii Minho, kde býva väčšie vlhko a častejšie prší. V strede Portugalska panuje prechodová klíma, na juhu subtropická stredomorská.

Aktuálne

Počas dňa 15 °C
v noci 11 °C

Teplota vody

16 °C

Predpoveď počasia na nasledujúce dni

 • Zajtra

  10 °C
  5 °C

 • Utorok

  11 °C
  6 °C

 • Streda

  12 °C
  8 °C

 • Štvrtok

  12 °C
  7 °C

Získajte inšpiráciu na našom blogu

Potrebujete poradiť?

Časté otázky | Volajte Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220